اورجینال پوش

درباره ما

اورجینال پوش مرجع کتانی های اسپرت ایرانی و خارجی درجه 1 است و قصد دارد با بروز رسانی ها و تلاش بیشتر کلیه نیاز های پوشاک یک فرد را تامین کند.

هم اکنون فروشگاه ساعت به دایره موجودی فروشگاه از سال 98 اضافه شده که در این زمینه مجموعه و زیر مجموعه هایی با این فروشگاه گرد هم امدند.

اورجینال پوش نام جدید اورجینال شو است که این فروشگاه از سال 95 در فضای مجازی شروع به فعالیت داشته و طی سال ها و پس از افتتاح وبسایت فروشگاه به اورجینال پوش در سطح وب تغییر نام داده است.

از اولویت ها و مزیت های فروشگاه از سال 95 تا به امروز قیمت منحصر به فرد و کیفیت غیر قابل مقایسه بوده است. این فروشگاه در راستای تحقق امکان خرید اجناس با کیفیت بهتر و قیمت کمتر وارد بازار شده و فعالیت خود را به همین صورت نیز ادامه خواهد داد.

اورجینال پوش اولین فروشگاه دارای پرداخت درب منزل در سال 95 برای کل کشور با همکاری اداره محترم پست بوده لیکن حال امکان پرداخت درب منزل به جهت سهولت ارسال و تسریع در تحویل از سال 99 وجود ندارد.

فروشگاه های ما

فروشگاه‌های بالا انحصارا و شرعا و قانونا متعلق به اورجینال پوش هست و اختیار تمام فروشگاه ها به عهده مدیر مجموعه است.

اورجینال پوش امیدوار است با امکان فراهم اوری مجموعه نیاز های پوشاک اعم از هرنوع اکسسوری و پوشیدنی برای شما بتواند نظر شما را در رابطه با خود جلب کند.

خدمات پس از فروش

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های ارجینال پوش بوده است در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. ارجینال پوش 7روز ضمانت تعویض و عودت اجناس با هزینه مشتری را دارا است.

تنها گروه اجناس حراج غیر قابل عودت و تعویض هستند و خدمات پس از فروش شامل ان ها نمیشود.

K 0
محصول کتانی
0
محصول ساعت
0
محصول عینک
K 0 +
مشتری راضی

برخی از نظرات مشتریان ما